Skip to content
Bağdat Caddesi +90 539 202 19 05
Ataşehir +90 534 775 16 88

1998’den Bu Güne Çocuklarımızın Yanındayız!

Dinamik bir anlayış, güncel eğitim gereçleri, öğrenci odaklı müfredat ve uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimizin yanındayız. Matematik Bilimleri uzun yıllardır eğitim sektöründe yeniliklerin öncüsü.

Hakkımızda
Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

İlk şubesini 1998 yılında Bağdat Caddesi’nde kurmuş olan MB Matematik Bilimleri, hizmet verdiği 20 seneyi aşkın dönemde LGS ve YKS hazırlık alanlarında binlerce öğrenciyi hedeflerine ulaştırırken bu alanda güncel gelişme ve yöntemleri takip ederek sistemlerini ve yaklaşımlarını günümüz şartlarına adapte etmiştir. Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden mezun öğretmen kadrosu ile MB Matematik Bilimleri, öğrencilerine Bağdat Caddesi ve Ataşehir şubelerinde başarılı bir gelecek için yol göstermeye devam etmektedir.

Misyonumuz&Vizyonumuz

Matematik Bilimleri olarak eğitimde olmazsa olmaz faktörlerin motivasyon, merak ve disiplin olduğuna inanıyoruz. Öğrencilere heyecan duyarak öğrenecekleri, her adımı planlı atılan, ihtiyaç duydukları her konuda desteğimizi sonuna kadar hissettikleri, dünya standartlarında bir eğitim imkanı sunmayı ilke ediniyoruz. Amacımız öğrencilerimizin kişilik ve yönelimlerine uygun olarak kişiye özel eğitim metodlarımız ile potansiyellerini ortaya çıkarmaktır.

Hakkımızda
Hakkımızda

BİZE ULAŞIN

Tüm hizmetlerimiz, eğitimlerimiz, programlarımız ve sunduğumuz diğer imkanlar hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan formu doldurunuz.

İletişim Formu

Hakkımızda

Çeyrek asırlık deneyim, özveri ve alanındaki uzmanlığı ile Matematik Bilimleri geleceği şekillendirmeye devam ediyor.

TAKİP EDİN

ATAŞEHİR ŞUBESİ

Atatürk Mah. Ataşehir Blv. Ata 2/3 Blok No.6 34758 Ataşehir

Ortaokul Şube: Kat:3 Daire:29 | Lise Şube Kat:3 Daire:32

Bağdat Caddesi ŞUBESİ

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Kamran Apt. No:190

Ortaokul Şube: Kat:2 Daire:6 | Lise Şube Kat:4 Daire:10

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.